Sirona Klinik Projeleri

prepCheck. Bilgisayar destekli eğitim sistemi.

Geleceğin diş hekimlerinin diş preparasyonu konusunda iyi eğitilmesi gerekir. prepCheck objektif ölçüm prosedürlerine dayalı, kolay öğrenilebilen bir sistemdir. prepCheck öğrencilerin sonuçlarını analiz ve dökumante eder, ayrıca preparasyonların gelecekte de kontrol edebilmelerine olanak verir.

Daha fazla bilgi


Özelleştirilmiş simülasyon konsepti.

Sirona eğitim kurumlarına özel hasta simülasyon cihazlarını geliştiriyor ve üretiyor.

"Inovasyona açık" prensibi ile hareket eden dental eğitim merkezleri ve fakültelerdeki öğrencilerin kendini geliştirebilecekleri çalışma alanları için imkan vermektedir. 

Global tecrübelerimize göre; mevcut sistemlerdeki fonksiyon eksikliği, dijital eğitim olanakları ve yer kazandıracak tüm eğitim ihtiyaçlarını, eğitim merkezlerinin bütçelerine göre dizayn edilmelidir.

Daha fazla bilgi


Sirona'nın uluslararası klinik projeleri.

"Kişiye özel projelerinizi Sirona'nın denenmiş-ve-testedilmiş teknolojileri, modern materyalleri ve güçlü ortaklıkları ile başarabilirsiniz. Güvenilir kalite, birinci sınıf ve uzun ömürlü ürünler kullandığımızdan dolayı tek kaynaktan tüm çözümleri elde edeceksiniz. Bu sebep ile tüm yatırımınızın karlılığı garanti altındadır! Daha fazla bilgi için Sirona'nın uluslar arası projelerine göz atın."

Daha fazla bilgi