Dijital görüntü kalitesinin yeniden tanımlandı. ORTHOPHOS XG sayesinde röntgen görüntülerinin yorumlanması artık her zamankinden daha kolay.

Yazılım algoritmaları, DVT volümünde metal artifakları azaltmakta ve radyasyon dozunu arttırmadan görüntü kalitesini iyileştirmektedir (MARS). 2D panoramik görüntüleme alanında, ASTRA, muhteşem yüksek konstrastlı görüntüler ve ilave küçük pozlama volümleri sunmaktadır ve ORTHOPHOS XG 3D’deki HD (yüksek çözünürlük) modu da daha fazla kullanım esnekliğine izin vermektedir.


MARS, metal artifkatları azaltmaktadır

ORTHOPHOS XG 3D kombine sistem, “RELEASE 2” ile birçok iyileştirmeyi kapsamaktadır.

Tıpkı GALILEOS gibi, ORTHOPHOS XG 3D de MARS (Metal Artifact Reduction Software - Metal Artifakt Azaltma Yazılımı) ile birlikte 3D modda çalışmaktadır. MARS, sorunlu metal artifaktları otomatik olarak tespit eden ve gölgelendirmelerini ve reflekslerini mümkün olduğunca ortadan kaldıran bir algoritmadır. Sonuç, tanıyı diş hekimi için kolaylaştıran net bir görüntüdür. MARS, görüntü kalitesini, ek çalışma ya da radyasyon dozunun arttırılmasını gerektirmeden optimize eder.

ÖNCESİ

SONRASI


ASTRA, görüntüdeki paraziti azaltır

ORTHOPHOS XG ailesindeki tüm yeni röntgen üniteleri, 2D panoramik ve sefalometrik görüntülerinin kalitesini büyük ölçüde iyileştiren bir yazılım algoritmasıyla birlikte çalışmaktadır. ASTRA (Anatomik Yapılandırılmış Rekonstrüksiyon Algoritması), daha yüksek kontrastlara, daha az parazite sahip olan ve problemli kenar artifkatlarına sahip olmayan ve bu nedenle de güvenilir tanı için ideal bir temel oluşturan net bir görüntü oluşturur.

ORTHOPHOS XG 3D üniteleri, hiçbir ekstra maliyet gerektirmeksizin, "RELEASE 2" paketiyle yükseltilebilir. ASTRA, Release 2’ye dahil değildir. Xwin Gold ve Platinum kulübünün üyeleri, ASTRA’yı ücretsiz olarak edinebilir.

ORTHOPHOS XG 3D WITHOUT ASTRA

ASTRA uygulanmadan*
Bu görüntü CsI sensör ile alınmıştır.

ORTHOPHOS XG 3D WITH ASTRA

ASTRA ile*


Optimum endontik tedaviler için ek hacim

ORTHOPHOS XG 3D artık 5 cm çapında x 5.5 cm yüksekliğinde daha küçük bir volumü göstermektedir. Bu daha küçük hacim sadece hasta için radyasyon çekimini minimize etmekle kalmaz, aynı zamanda tanı sürecini de hızlandırır.

Daha küçük hacim seçeneği ile kullanıcı, eğer gerekiiyor ise yeni HD modu kullanabilir. Bu süreç sırasında, voksel boyutu otomatik olarak 100 µm’e dönüşür. Bu daha yüksek görüntü çözünürlüğü, en küçük detaylar önemli olduğunda her zaman görünür.


Daha yüksek tanı güvenilirliği için opsiyonel yüksek çözünürlük modu

Artık ORTHOPHOS XG 3D ile mevcut olan opsiyonel yüksek çözünürlük (HD) modu, 3D röntgen görüntüsünün işlenmesi için, tek bir taramada 200 yerine 500 tekil pozlama ile üretmektedir. Bundan sonuçlanan daha yüksek grenlilik ve kontrast, kullnıcının tanı koymasını kolaylaştırır. ORTHOPHOS XG 3D’nin dokunmatik paneli, HD modunu istediğiniz zaman açıp kapayabilmenizi sağlar.

 

Kılavuzlar

Tüm Teknik Kılavuzları burada bulabilirsiniz.

Şimdi Aç

Teknik istek

Sorununuz mu var? Size yardımcı olalım!