Kendini adamış bir iş gücünün, şirketimiz için en önemli başarı faktörlerinden biri olduğuna kesinlikle inanmaktayız. Sirona, her kıtada dünyanın 29 farklı noktasında çalışan 3,300’den fazla çalışana sahiptir. Bunları organizasyona başarıyla entegre etmek, kişisel sorumluluk hislerini arttırmak ve anahtar önceliklerini geliştirme şansını onlara vermek, en önemli önceliklerimizdendir..

Dünyanın her yerindeki personelimiz için yüksek standartlar belirliyoruz: Teknik bilgi derinliği, iyi gelişmiş sosyal beceriler ve sıra dışı motivasyon, esneklik ve adanmışlık. Bunlar, şirketin gelişiminde, şekillendirilmesinde anahtar özellikleri geliştirirler. Hem personelimiz hem de yöneticilerimiz, şirketimizin, küresel bir pazar lideri ve dental endüstrisi için önde gelen bir yenilik sağlayıcısı olma vizyonunu tamamen benimsemişlerdir ve bu vizyonu bir gerçekliğe dönüştürmek için çalışmaktadırlar.

Sirona: 2013, 2014 ve 2015’ün Çoklu-Ödüllü-İşvereni
 

Sirona, FOCUS dergisi tarafından Almanyanın 2013, 2014 ve 2015 en iyi işvereni onuruna layık görüldü. Ayrıntılı bir iki fazlı çalışmada, dergi uzmanlara göre en iyi işverenler tek karşılaştırma tablosunda gösterildi, bu tabloda değerlendirme sayısı, tüm yaş grupları ve iş seviyelerinde çalışanların kapsamlı anketler ile belirlendi. Bu çalışma Sirona, Almanya'da en iyi işverenlerden biri olduğunu gösterdi.

Şirketin, en iyi çalışanlardan biri olduğunu teyit eden ve Sirona'nın aldığı ödüller arasında, Top Employer Germany 2015, Top Employer Engineer 2015 ve Top Employer Avusturya 2015 ve Top Employer China 2015 bulunmaktadır. Bu ödüller, personel yönetimi ve çalışanlara sunulan fırsatlar alanında en iyi performans gösteren şirketleri tespit eden uluslararası bir bağımsız ekonomik araştırma organizasyonu olan CRF Institute tarafından da onaylanmıştır. Çok aşamalı analiz ve denetim süreçleri; insan kaynakları stratejisini ve istihdam koşullarını, özellikle birincil ve ikincil yan yardımlar, eğitim ve ilerleme, kariyer fırsatları, kurumsal kültür ve yenilikçilik alanlarına ilişkin olarak değerlendirmektedir. Değerlendirme, Sirona’nın, lider konumunda ve son derece yenilikçi bir çalışan olduğunu ortaya koymuş ve şirketin üst düzeylerdeki sıralamasını teyit etmiştir.

Michael J. Elling, Sirona Group Kurumsal İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı: “Bu çok özel ödülü almış olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu, personelimizi, Sirona’nın, dental endüstrisinde dinamik bir yenilikçi ve global bir Pazar lideri olarak konumunu sağlamlaştırmak ve daha da ilerletmeye yönelik çabaları konusunda teşvik ve motive edecektir.”

CRF’nin verdiği Top Arbeitgeber 2013 onayı, Sirona’nın, muhteşem personel yönetimi alanında kazandığı ilk takdir değildir: Şirket, 2009’da da benzer şekilde çalışanlarından takdirler almış, 2003 yılında Alman SME sektöründe en iyi çalışan yönetimi konusunda TOP JOB ödülünü almıştır. Sirona, ayrıca, 2001 yılında Best of Top 100 araştırmasında da altın derece ile ödüllendirilmiştir ve bu, şirketin, Almanya’daki en yenilikçi küçük ve orta boyutlu şirketlerden biri olduğunu teyit etmektedir.