Haberler

TDB 2016'da Tek Seansta Diş Hekimliğini Keşfedin! Tek Seansta Diş Hekimliğini Keşfedin… 05/09/2016

Dentsply Sirona, tek seansta diş hekimliğini ve diş hekimliğindeki en son gelişmeleri, her sene olduğu gibi bu sene de, TDB Kongresinde diş hekimlerimiz ile paylaşacak. 18 Mayıs 2016 Perşembe günü başlayacak etkinlik programımız kongre bitimine kadar CEREC DISCOVERY Salonu'nda ve Dentsply Sirona standı içerisinde kurulacak CEREC Live Station'da devam edecek.

İster workshoplardan birine 0216 688 3672 numaralı telefonu arayarak kaydolun, ister Dentsply Sirona standında misafirimiz olarak canlı uygulamaları / sunumları izleyin. Ayrıca her günün sonunda Dentsply Sirona standında CEREC kullanıcıları ile bir araya gelerek dijital diş hekimliği ile ilgili tüm merak ettiklerinizi doğrudan kendilerine sorabilir siniz.

 

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:
Sirona Dental Ltd.Şti.
İstanbul
P +90 216 6883672
info@sirona.com.tr

 

 

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:

Sirona Dental GmbH
Sirona Straße 1
A-5071 Wals bei Salzburg
Avusturya
P +43 (0) 662 / 2450-0
F +43 662 2450-109590
contact@sirona.com
www.sirona.com

Sirona Dental Sistemleri, Inc. Hakkında

Sirona, dental teknoloji ve yenilik lideri, 130 yıldan fazla bir süredir dünya genelinde bayilere ve diş hekimlerine hizmet vermektedir. Sirona CAD/CAM onarım sistemleri(CEREC), dijital ağız içi, panoramik ve 3D Görüntüleme Sistemleri, diş ünitleri ve dinamik el aletleri gibi tüm dental ürünleri üretir, geliştirir ve pazarlar. Sirona ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.sirona.com ziyaret edebilirsiniz.

Bu bilgi ve tüm ekler SironaDental Sistemleri, Inc.’in finansal sonuçları, rehberlik ve tahminleri, iş potansiyeli ve ileride farklı sonuçlar doğurabilecek risklere sahip ürün ve hizmetler ve ileriye dönük açıklamalarla gösterilen sonuç, performans ve başarılar hakkında ileriye dönük bilgiler vermektedir. Bu açıklamaları ‘olabilir’, ‘yapabilir’, ‘tahmin etmek’ ‘yapacak’, ‘inanmak’ , ‘beklemek’, ‘düşünmek’, ‘planlamak’,‘ummak’, ‘proje’, ‘plan’, ‘hedef’, ‘tahmin’ gibi kelime kullanımları ve 1995 Özel Güvenlik Dava Reform Yasası içerisinde belirtilmiş diğer ileriye dönük açıklamalarla belirleyebilirsiniz. Bu açıklamalar gelecekteki performans hakkında kesin bilgi vermemektedir ve bilinen ve bilinmeyen riskler, belirsizlikler ve diğer faktörleri içermektedir. Okuyucular sadece bu belgenin düzenlendiği tarih hakkında bilgi veren bu tür açıklamalara fazla güvenmemeleri konusunda uyarılmaktadırlar.Bu tür risklerin, belirsizliklerin ve sonuçları değiştirebilecek diğer dental ürün ve hizmet piyasası, fiyat belirleme, şirket ürünlerinin gelecekteki satış oranı,ekonomik, piyasa ve rekabetçi koşulların değişme ihtimali,ürünlere bağlılık,kilit personele bağlılık,teknolojik gelişmeler, yoğun rekabet,piyasa belirsizlikleri ,dağıtımcılara bağlılık, büyümeyi sağlama,kilit tedarikçilere bağlılık, kilit yönetim üyelerine,resmi kısıtlamalara, kazanç ve ortaklığa bağlılık gibi riskler de dahil olmak üzere, okuyucular Şirket tarafından ABD Sermaya Piyasası Kurumu ile yazılmış yıllık raporda belirtilen Form 10-K ve Form 10-Q ve 8-K’ daki çeşitli açıklamaları inceleyip düşünmelidirler. Şirket bu belgedeki ileriye dönük açıklamaları, yeni bilgi veren ekleri veya gelecek olayları veya bu tür bir açıklamanın yapılmasından sonraki gelişmeleri güncellemek zorunda değildir.

Kişisel İletişim

Cigdem Kumarki
Marketing Specialist

P 90 543 6783892

E-mail gönder

Mag. Marion Par-Weixlberger

Mag. Marion Par-Weixlberger
Senior PR Manager

P +43 (0)662 2450-588
+43 (0)662 2450-540

E-mail gönder