Haberler

INTEGO Profesyonellerin Seçimi Sirona’dan yeni bir dental ünit: INTEGO, “Alman malı” kalitesinde ve cazip fiyatlı 01/08/2016

İstanbul. Standart özelliklerle yetinmeyip daha fazlasını isteyenler için INTEGO özel fiyatı ile: 14.650,00-EUR

Konfigürasyon
  • Sirona Led Reflektör
  • 5 Çıkışlı Hekim Tableti
  • 8 Programlı Koltuk
  • Led Işıklı Hava Su Sprayi
  • Elektrikli Endo Fonksiyonlu Led Işıklı Mikromotor
  • Led Işıklı Orjinal Sirona Kavitron
  • İki Adet Işıklı Midwest Aerotor Hortumu
  • Hekim Taburesi
  • Hortum Temizlik Sistemi
  • Network Bağlantı imkanı

INTEGO, sınıfının en iyi tedavi ünitesidir. Mevcut tedavi ünitelerimizin yenilikçi gücünü ve ödüllü tasarımını esas almıştır. Verimli bir muayenehane için güvenilir bir ortak olarak, INTEGO, optimum destek sağlayan tüm özellikleri barındırmaktadır: daha iyi iş akışları için ergonomik tasarım, işleme ve tasarımda yüksek kalite standartları ve en iyi fiyat işte bu yüzden INTEGO, performans sınıfımızı belirler.

Her günün keyfini çıkarın. Sirona ile.
 

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:
Sirona Dental Ltd.Şti.
İstanbul
P +90 216 6883672
info@sirona.com.tr

Res. 1: INTEGO Performans ve Güven.

Res. 2: INTEGO Pro daha fazlasını isteyenler.

 

Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz:

Sirona Dental GmbH
Sirona Straße 1
A-5071 Wals bei Salzburg
Avusturya
P +43 (0) 662 / 2450-0
F +43 662 2450-109590
contact@sirona.com
www.sirona.com

Sirona Dental Sistemleri, Inc. Hakkında

Sirona, dental teknoloji ve yenilik lideri, 130 yıldan fazla bir süredir dünya genelinde bayilere ve diş hekimlerine hizmet vermektedir. Sirona CAD/CAM onarım sistemleri(CEREC), dijital ağız içi, panoramik ve 3D Görüntüleme Sistemleri, diş ünitleri ve dinamik el aletleri gibi tüm dental ürünleri üretir, geliştirir ve pazarlar. Sirona ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi için www.sirona.com ziyaret edebilirsiniz.

Bu bilgi ve tüm ekler SironaDental Sistemleri, Inc.’in finansal sonuçları, rehberlik ve tahminleri, iş potansiyeli ve ileride farklı sonuçlar doğurabilecek risklere sahip ürün ve hizmetler ve ileriye dönük açıklamalarla gösterilen sonuç, performans ve başarılar hakkında ileriye dönük bilgiler vermektedir. Bu açıklamaları ‘olabilir’, ‘yapabilir’, ‘tahmin etmek’ ‘yapacak’, ‘inanmak’ , ‘beklemek’, ‘düşünmek’, ‘planlamak’,‘ummak’, ‘proje’, ‘plan’, ‘hedef’, ‘tahmin’ gibi kelime kullanımları ve 1995 Özel Güvenlik Dava Reform Yasası içerisinde belirtilmiş diğer ileriye dönük açıklamalarla belirleyebilirsiniz. Bu açıklamalar gelecekteki performans hakkında kesin bilgi vermemektedir ve bilinen ve bilinmeyen riskler, belirsizlikler ve diğer faktörleri içermektedir. Okuyucular sadece bu belgenin düzenlendiği tarih hakkında bilgi veren bu tür açıklamalara fazla güvenmemeleri konusunda uyarılmaktadırlar.Bu tür risklerin, belirsizliklerin ve sonuçları değiştirebilecek diğer dental ürün ve hizmet piyasası, fiyat belirleme, şirket ürünlerinin gelecekteki satış oranı,ekonomik, piyasa ve rekabetçi koşulların değişme ihtimali,ürünlere bağlılık,kilit personele bağlılık,teknolojik gelişmeler, yoğun rekabet,piyasa belirsizlikleri ,dağıtımcılara bağlılık, büyümeyi sağlama,kilit tedarikçilere bağlılık, kilit yönetim üyelerine,resmi kısıtlamalara, kazanç ve ortaklığa bağlılık gibi riskler de dahil olmak üzere, okuyucular Şirket tarafından ABD Sermaya Piyasası Kurumu ile yazılmış yıllık raporda belirtilen Form 10-K ve Form 10-Q ve 8-K’ daki çeşitli açıklamaları inceleyip düşünmelidirler. Şirket bu belgedeki ileriye dönük açıklamaları, yeni bilgi veren ekleri veya gelecek olayları veya bu tür bir açıklamanın yapılmasından sonraki gelişmeleri güncellemek zorunda değildir.

Kişisel İletişim

Cigdem Kumarki
Marketing Specialist

P 90 543 6783892

E-mail gönder

Mag. Marion Par-Weixlberger

Mag. Marion Par-Weixlberger
Senior PR Manager

P +43 (0)662 2450-588
+43 (0)662 2450-540

E-mail gönder