Sirona, dünyanın en büyük dental teknoloji üreticisi ve aynı zamanda diş hekimliği alanında tartışmasız inovasyon lideridir. Bu nedenle Sirona, dünyanın dört bir tarafındaki diş hekimliği muayenehaneleri, klinikler, dental laboratuvarlar ve yetkili distrübitörlerin en çok tercih ettiği iş ortağıdır. Şirket, CAD/CAM restorasyon sistemleri (CEREC), dijital ağız-içi, panoramik ve 3D görüntüleme sistemleri, diş üniteleri, el aletleri ve hijyen sistemleri dahil komple dental ürünler serisinin geliştirilmesi, üretilmesi ve satışını gerçekleştirmektedir. 
    
Sirona, diş hekimliğindeki teknik ve teknolojik ilerlemenin arkasındaki itici güçtür. Şirket(Siemens), 1887 yılında elektrikle çalışan ilk dental delici icadıyla başlayarak, teknolojik gelişmelere sürekli olarak öncülük etmeye devam etmiştir. Sirona ürünlerindeki yenilikler dental tedavi alanındaki standartları belirler. Ayrıca klinik iş akışını iyileştiren ve hasta memnuniyetini arttıran böylece çalışmalarını Sirona teknolojisi ile gerçekleştiren diş hekimlerinin başarılı sonuçlara ulaşmasını sağlayan dijital tedavi yöntemleri geliştirmede dünya lideridir.
   
Sirona dünya çapında 29 ülkede 3.300’den fazla kişiden oluşan bir iş gücünü istihdam etmekte ve ürünlerini tüm kıtalarda 135 ülkede satışa sunmaktadır. ABD, Sirona’nın en büyük pazarıdır, onu Almanya ve Japonya takip etmektedir. Şirket 1997’de Siemens Tıbbi Teknoloji Bölümü’nden ayrılarak kurulmuştur ve 2006’dan beri ABD NASDAQ borsasına (sembol: SIRO) kayıtlı bir firmadır. Son mali yılda (1 Ekim 2013’ten 30 Eylül 2014’e) Sirona $1.17 milyar dolar tutarında gelir açıklamıştır.

Sirona, ürünlerinin büyük bir kısmını, dental ürünler endüstrisinin en büyük araştırma, geliştirme ve üretim yeri olan, Almanya’nın Bensheim bölgesinde geliştirmekte ve imal etmektedir. Sirona’da halen 300’den fazla mühendis ve bilim insanı çalışmaktadır ve geçtiğimiz altı yıl boyunca AR&GE’ye 370 milyon dolardan fazla yatırım yapılmıştır. İnovasyona yatırım yapmak konusundaki kararlılığımızın verdiği güvenle, Sirona teknolojilerinin diş hekimliğindeki gelişmelerde lider olmaya devam edeceğine inanıyoruz.

Sirona Dental Şirketi

Videoyu oynatVideoyu oynat

Dental teknoloji lideri ile tanışın.

Videoyu oynat