Sayın Ziyaretçi,

 

Sirona.com.tr’e hoşgeldiniz!

Jeffrey T. Slovin

Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve iletişim bilgilerimiz hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve şirketimiz ile ilgili son gelişmeleri bulabileceğiniz web sitemizde sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum.
Dental pazar lideri ve teknoloji öncüsü olarak, Sirona’da ürünlerimizi ve hizmetlerimizi güçlendirmek konusunda tutkuluyuz. Araştırma ve geliştirmeye, küresel satışlarımıza ve hizmet ağımıza sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Müşterilerimize yakın olmak bizim için esastır; işte bu yüzden dünyanın 29 farklı noktasında küresel dental sağlığı geliştirmek amacıyla birlikte çalışmaktayız.
2014, Sirona için önemli anların yaşandığı bir diğer yıldı. Yazın başında yeni diş üniti INTEGO’nun lansmanını yapan Sirona, ürünü tüm dünyada birbirinden heyecan verici etkinliklerde tanıttı. INTEGO ile birlikte Sirona çıtayı bir kez daha yükseltti: Cazip fiyata Alman malı kalitesi. Bunun hemen ardından Sirona, dental laboratuvarlarda çok farklı materyalin hem ıslak hem de kuru olarak işlenmesine imkân tanıyan, açık bir arabirime sahip, 5 akslı yeni üretim ünitesi inLab MC X5’i satışa sundu. Sirona ayrıca, dünyanın pek çok yerindeki ticaret fuarına katılarak şirketimizin yenilikçi yapısını gururla ortaya koyan yeni tasarlanmış standını sergiledi.
Tahmin edebileceğiniz gibi daha paylaşacak çok şeyimiz var; bu yüzden sizi web sitemizde gezinmeye ve 2014’ün önemli olaylarına göz atmaya davet ediyorum. Hem bu web sitesinde hem de çevrimiçi kanallarımızın her birinde yenilikçi dünyamıza giriş yapmanın ve Sirona’nın maceralarını okumanın keyfini süreceksiniz.
En önemlisi, siz sadık müşterilerimizin bize olan güvenine teşekkür etmek istiyoruz. Diş hekimliğinin bir parçası olmaktan ve hastaların iyiliği için dental profesyonellere hizmet etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. 


Saygılarımla,

Jeffrey T. Slovin
Başkan & CEO